ADATA UV240 32 GB USB 2.0 Black
| All | |
| Gross weight | 0.11,0.11 kg |
| Liidese tüüp | USB 2.0 |
| Maht | 32 GB |
| Materjal | Plastic |
| Muud funktsioonid | Convenient quick flip-cap capless design, Includes a strap hole to attach to lanyard or keychain |
| Net weight | 0.102,0.102 kg |
| Packing quantity | 1 pc(s) |
| Palette Qty | 3339 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 8 g |
| Producer product name | UV240 |
| Tare weight (kg) | 0.008 kg |
| Toote värv | Black |
| Volume (m3) | 0.0005175 m |
| Warranty | 60 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: adata uv240 32 gb usb 20 black, auv240-32g-rbk, adata, usb malupulgad


